Hoşgeldin.. Sürekli yenileniyor ve kendimize bir şeyler katıyoruz senide aramızda görmekten çok memnunuz.

 
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Etiketler
okuyunuz lütfen kuralları forum

Forum Kuralları(Lütfen Okuyunuz.);
(Okunma: 1377)
Uğur UYGUN
#1
Üye olurken ki kurallara ek olarak ;

1) İnsan özel hayatını hedef alan, tehdit içerikli, firma ve kuruluşları aşağılayan, kendi dışındaki meslekleri aşağılayan, küfür, hakaret, müstehcen, din, dil, ırk ayırıcı söylemler forumumuzda kesinlikle yasaktır.

2)Eğer biri bir şeyi sizden az biliyorsa ya da herhangi bir konuda yanlış bilgi vermişse sizin göreviniz yanlışları düzeltmek ve doğru olanı o şahsa öğretmektir. Sonuç olarak bir insanı bir konu hakkındaki bilgisizliği ve yanlışlığıyla aşağılamak kesinlikle yasaktır.

3)Forumun amacı, üyelerin makine ile ilgili olanların sorunlarını, meraklarını  gidermek  ve makine hakkında büyük bir veritabanı oluşturmak olduğu için konu ile “çok” alakasız yorum ve konu açmak yasaktır.

4)Makine ve Makine Mühendisliği alanlarında erkeklerin çoğunluğu bayanlara göre ezici bir sayıda olduğu için erkek kullanıcılarımızın bayanlara üst düzey bir saygı çerçevesinde yaklaşması gerekir. Bu kuralın dışına çıkan kullanıcılarımız direkt olarak forumumuzdan atılır.

5) Forum aynı alandaki diğer insanların konu hakkındaki sorularını cevaplayan, bilgisizliğini gideren bir veritabanı olduğu için kişiler arasındaki tartışmalar ve atışmalar kesinlikle yasaktır. Olursa da kişiler kendi aralarında mesajlaşarak sonuca varabilirler.                                                                                                          

6)Etik kurallarını uzatmanın gereği yok. İnsan olduğunun farkında olan kişi neyin doğru neyin yanlış olacağının fakında olan kişidir. Buna ek olarak diğer forum sitelerinde geçerli olan genel kullanım kuralları bu forumda da geçerlidir.

7)Makineforuma üye olan herkes 0. dereceden üye olarak başlar. Üyemiz Makineforum’a 3. Özgün konusundan sonra 1. Derece olur. 16. Konudan sonra 2. Dereceden, 64. Konudan sonra 3. Dereceden, 243. Konudan sonra 4. Dereceden, 512. Konudan sonra 5. Dereceden, 999. Konudan sonra  6. Dereceden üye olur. +2000 konusu olan üyelerimiz ile ekibimiz iletişime geçip eğer kriterler uygun ise uygun pozisyonda(moderatör, süper moderatör, admin…) Makineforum’da işe başlatılır.

8)4.dereceden  sonra üyelerimiz dosya  yükleyebilirler.
 
-  Son olarak makineforum.com’a üye olmanız, bütün bu kuralları kabul ettiğiniz anlamına gelir.
Son Düzenleme: 25-09-2016, Saat: 21:49, Düzenleyen: Hasan AYTAÇ • Sebep: makineforum.com
Cevapla
Bunu Beğenenler:
 


Forum Kuralları(Lütfen Okuyunuz.); konusu
Forum Kuralları(Lütfen Okuyunuz.); Konusunun Linki Direk Link
Forum Kuralları(Lütfen Okuyunuz.); Konusunun HTML Kodu HTML Link
Forum Kuralları(Lütfen Okuyunuz.); Konusu BBCode Linki BBCode Link
Forum Kuralları(Lütfen Okuyunuz.); Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 26-05-2017, Saat: 04:38